WIZJA
MARZENIE
KOLOR
DRUK

O FIRMIE

Poligrafia Janusz Nowak to firma rodzinna opierająca swoją działalność na wieloletnich doświadczeniach. Już drugie pokolenie drąży zagadki i poszerza wiedzę z zakresu poligrafii.
Firmę założył w 1984 roku pan Janusz Nowak związany z branżą poligraficzną od roku 1960. Przez szereg lat zdobywał wiedzę pracując na kierowniczych stanowiskach w drukarniach państwowych. W zarządzanie firmą zaangażowani są synowie pana Janusza: Mikołaj I Łukasz. W 2009 roku nastąpiła zmiana formy prawnej, firma z osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą przekształciła się w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

 

W ciągu tylko ostatnich lat działalności zostało zakupionych 15 różnych typowo produkcyjnych maszyn, z których wszystkie stanowią obecnie majątek firmy. Rozbudowany park maszynowy pozwala osiągnąć roczną wydajność druku na poziomie ok. 100mln arkuszy formatu B-1. Firma kierując się zasadą, że rzeczą najważniejszą jest wytwarzać produkty wysokiej jakości i mieć na nie zbyt ciągle umacnia swoją pozycje zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, zwiększając przychody jak i zatrudnienie.

MISJE I CELE

Misją firmy jest zaspokajanie oczekiwań Klientów w zakresie realizacji wysokiej jakości prac poligraficznych w jak najszybszym i dogodnym dla klienta terminie.


Polityka Jakości

Podstawą realizacji naszej strategii jest spełnienie oczekiwań klientów i dążenie do odczucia przez nich satysfakcji.
Priorytetowe założenia są oparte na konsekwentnej realizacji następujących celów:

  • budowanie silnego, pozytywnego wizerunku wśród aktualnych i potencjalnych klientów w oparciu o wysoki poziom jakości wyrobów;
  • poszerzanie rynku zbytu;
  • rozwój przedsiębiorstwa poprzez modernizację technologii wytwarzania, sprzedaży oraz zarządzania;
  • utrzymanie zyskowności działalności operacyjnej;
  • spełnienie wymagań prawnych i stron zainteresowanych;
  • rozwój pracowników poprzez system szkoleń i motywacji
  • kształtowanie poczucia odpowiedzialności prawników za jakość wykonywanej pracy

DOTACJE

CERTYFIKATY

PATENTY I WYRÓŻNIENIA

WARUNKI ZAWIERANIA UMÓW